Hakkımızda


        UROPEDIA derneğimiz kurulduğundan bugüne tüm toplantılardaki sunumların “webcastlerini”, kongrelerde sunulan poster ve sözlü sunumlar, en son meta analizlerin yayınlandığı makalelerin özetlendiği 5 dakikalık videoları, “Hands on Training  (HOT) videolarını ve cerrahi videoları içermektedir. 
 
        Bu ürünlerin hepsi üroloji çekirdek eğitim programına göre siteye yerleştirilmiş, yerleştirilirken en az  beş adet anahtar kelime ile bağlantı kurdurularak içeriğin tanınması sağlanmıştır. Böylelikle arama motorunda çeşitli filtrelemeler kullanılarak istenilen ürünlere en kısa zamanda ulaşılması sağlanmaktadır.
 
        UROPEDIA’ yı kurarken sadece kütüphane içeriğini zengin tutmakla yetinmedik, teknik altyapımızın sağlam olmasına da özen gösterdik. Tasarım konusunda gelişen teknolojiye ayak uydurabilecek tüm platformlarda sorunsuz kullanılabilen kullanıcı dostu bir ara yüz ile tüm üyelerimize hizmet vermesi önceliğimiz oldu. Tasarımımız kullanım kolaylığı haricinde, sizlere sadece aradığınız materyalleri vermekle kalmayıp, size özel önerilerle ve diğer kullanıcı beğenileri gibi hizmetlerle var olan zengin içeriğimize farklı yollardan da ulaşım imkânı sağlamaktadır.
 
UROPEDIA Türk Patent Enstitüsünden logosu dâhil her şeyiyle patenti alınmış Ürolojik Cerrahi Derneğinin ilk projesidir.
UROPEDIA sizlerin ürettikleriyle daha da zenginleşecek çok değerli bir arşiv olma özelliğini her zaman muhafaza edecektir.
Saygılarımla.
 
Ürolojik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Adına 
Proje Sorumlusu 
Dr. Cem AKBAL
'Binlerce bilimsel içerik tek platformda'